עיצוב חדרי שינה

החדר שלכם כבר כל כך משעמם אתכם, הקירות הלבנים כבר עשו את שלהם, המודרניות לא קיימת שם וכל ארבע הקירות זועקים עיצוב, עיצוב, עיצוב. הגיע הזמן להחליף את הישן בחדש, לרענן את מראה חדר השינה, כל שצריך זה להקשיב לטעם האישי וללב שלכם ובעוד כמה שבועות ליהנות מעיצוב חדרי שינה.
הבית שלכם סובל מתחושה של ריקנות, אתם מרגישים שלא נעים כבר לארח ושלא נדבר שחדר השינה כבר לא עושה לכם את זה. הגיע הזמן לעשות מהפך, הגיע הזמן להתאהב בבית מחדש, וכל זאת על ידי כמה צעדים פשוטים, החלפת ריהוט, החלפת צבע והרי לכם בית אחר לגמרי.
 

עיצוב חדרי שינה – איך מתחילים

משימה לא פשוטה עומדת לפנינו, קודם כל עלינו לתקצב את מחיר השיפוץ, אם לא נגביל בסכום מסוים, אנו יכולים למצוא עצמנו חורגים מאוד מהתקציב, ולא משנה כמה שאתם מגדירים לכם, עיצובים יכולים להגיע למאות, אלפי ומיליוני שקלים, כך שלא משנה באיזה עשירון אתם נמצאים עליכם להגדיר את התקציב לעיצוב חדרי השינה והבית כולו.
 

עיצוב חדרי שינה – לפי טעם אישי

כמובן שאנו יכולים לראות קטלוגים מהממים עם עיצוב חדרי שינה בכל סגנון אפשרי ובכל סכום אפשרי, אך עלינו קודם כל ללכת עם הלב שלנו, עם הטעם האישי שלנו, זה כל כך קל להתבלבל בין שלל העיצובים, לכן יהיה עדיף שקודם נגדיר לנו את הצבעים שאנו אוהבים וכך יהיה יותר קל לעבור על קטלוגים ועל חדרים מעוצבים ולהתרשם מהסגנונות ואפילו להגיע לחדר שינה יוקרתי להורים ולילדים שלא חלמתם עליו.
 

צבע שמתאים לחדר השינה

כמובן כשאנו מעצבים חדר שינה עלינו לקחת בחשבון מספר גורמים ללא קשר לסוג החדר, האם זה חדר שינה של הורים, ילדים או נער מתבגר, עלינו לבחור בצבע שיתאים לבעל החדר ראשית כל, ושנית עלינו גם לאזן את הצבע, שימו לב כי צבעים חמים מידי עלולים להשפיע על רמת הקשב כפי שצבעים בהירים מידי עלולים להשפיע על מצב הרוח ולעיתים אצל אנשים מלנכוליים אף ליצור דיכאון. כך שאנו צריכים לוודא את הפרטים האלה קודם לכן.
 

עיצוב חדרי שינה – הטקסטורה 

פעמים רבות אנו נתקלים בעיצוב חדרי הבית ובעיצוב חדרי שינה בפרט בטקסטורות ובסגנונות צביעה ייחודים המעניקים ממד שונה לצבע השולט בחדר, למשל כמו צבעים מנצנצים, שברי זכוכית, מריחות, קיימות הרבה טכניקות מעניינות לשנות את גוון הצבע, אפשר גם להוסיף מדבקות דקורטיביות, טפטים או חיפויים שונים, לא משנה באיזה עיצוב בחרתם שימו לב שאינכם מפריזים בכמה טקסטורות ומרקמים שונים שעלולים להפוך את מראה החדר למוזר במקום למעניין.
 

אז איך שומרים על פאסון

קודם כל הולכים לפי טעם האישי, אבל ויש אבל לוקחים בחשבון שאנו יכולים לבחור מרקם אחד לקיר שלנו ולא לשלב יותר מידי, כי כמו שאומרים באומנות ובעיצוב יותר זה תמיד פחות גם שמדובר בעיצוב חדרי שינה.
עיצוב חדרי שינה, חדרי שינה חדרי שינה, עיצוב חדר שינה, עיצוב חדרי שינה