ריהוט יוקרה

לעיתים אנו צריכים "טאץ" קטן בכדי לשנות את מראה הבית כולו, זו הבשורה המשמחת כאשר אנו רוצים לשנות את מראה הבית. כיום האמרה העיצובית דוגלת במשפט אחד- פחות זה יותר. אנו לא צרכים להשקיע בכמות של רהיטים, אלא באיכות של הרהיטים וכאן בנקודה הזו עולה על הפרק ריהוט יוקרה.
 
אנו רוצים לייצור שלמות בבית, אנו רוצים שהבית שלנו ישדר סגנון עיצוב שלא יהיה ניתן לפספס בשום פנים ואופן. אנו רוצים לייצור בית מודרני, בית הייטקיסטי או כפרי זה כבר לא כל כך משנה – בשורה תחתונה אנו רוצים שהבית יצעק בכל הכוח בין כתליו– זו אומנות! לא צריך יותר מידי, פשוט לבחור את הריהוט הנכון והאיכותי ביותר לביתנו.
 

ריהוט יוקרה בידי אמן

ריהוט יוקרה, הוא ריהוט שמעוצב בידי אמנים מפורסמים מהארץ או מהעולם, לכל מעצב יש האמירה שלו, את דרך ההתבטאות שלו שבהחלט יכולה להשפיע על מראהו הכולל של הבית שלנו. כל מה שאנו צרכים זו השקעה חד פעמית- בחירת רהיטי יוקרה מודרני שישנו את מראה הבית מקצה אחד לאחר.
 
בין אם אתם נמנים עם האנשים שאוהבים להתפאר בדברי מעצבים ובין זה לא בראש מעייניכם, רהיטי יוקרה פשוטו כמשמעו- יש לו את הכוח, הנוכחות, הנוחות והאסתטיקה לבוא לומר- זו אומנות.
 

לשדר משהו חדש

ריהוט יוקרה לבית זו לא בעיה למצוא, אנו יכולים לפקוד את הגלריות השונות ברחבי הארץ או אפילו לייבא ריהוט יוקרה מאיטליה. אך השאלה אם אנו יודעים איך לעצב, איך להפוך את הבית שלנו למקום אחר, למקום שמצד אחד ישדר זה מי שאני, זה האופי שלי ומצד שני ישדר אוונגרדיות, חדשנות, מודרניות- ישדר אומנות.
 
אחת הדרכים לייצור אומנות בבית, היא לא להתחכם מעבר לנדרש. לעיתים התאמת ריהוט יוקרה יכול להיות משימה לא פשוטה, עלינו להתחשב במספר פרמטרים לפני שאנו בוחרים בריהוט המיוחד המיובא המודרני והמרשים כמובן. תמיד נעדיף להיעזר בבעל מקצוע שיוכל לעזור לנו בתרגום החלום.
 
זה הבידול הגדול ביותר של ריהוט יוקרה, המראה שלו, רמת הגימור, הצורה, הצבע המרקם, הם שיוצרים חוויה על חושית לעין, הם שיכולים ליצור מראה מיוחד אלגנטי ומרשים מצד אחד ובית וחמימות מצד שני.
אתה מתכנן את האומנות הבא לבית שלך, אתה רוצה לייצור את החלום המתורגם בין כתליו ואין לך שמץ של מושג איך להתחיל?  Ellita  living  מזמינה אותך להתרשם מריהוט יוקרה, לחוש את העיצוב,הסגנון והאיכות של האומנות המעוצבת, בואו להתייעץ עם מעצבי פנים ואדריכליים, ביחד נוכל להגשים לך את החלום כי בית מעצבים פעם אחת, אל תתפשר על פחות.
 
ריהוט יוקרה ריהוט יוקרה