ריהוט מעוצב – התכשיט של הבית

רהיטים מעוצבים משמשים לביגוד של הבית, בין אם מדובר באזור האירוח ובין אם מדובר על אזור השינה. אנו יכולים "לאבזר" את כל חללי הבית. מה שחשוב זה לאבזר את חללי הבית השונים "בבגדים" המתאימים ביותר עבורם ועבורנו. נוכל לאבזר את כל הבית בפרטי עיצוב יוקרתיים אשר גונבים את מלוא תשומת הלב על גבי הרקע השקט יותר של שאר פרטי הריהוט בבית.
 
בעידן שלנו בו עיצוב הוא גולת הכותרת בכל התחומים במיוחד כשמדובר בעיצוב פנים כמובן, המתנה הטובה ביותר שאנו יכולים להעניק לבית היא ריהוט מעוצב, ריהוט יוקרתי של גדולי המעצבים או ריהוט יוקרתי איטלקי ואלגנטי- לעיתים רבות לשנות את הריהוט זול הרבה יותר מלשפץ את כל הדירה, כמובן שריהוט מעניק לדירה מראה חדש ואופי שונה, מי צריך יותר?!
 
רהיטים מעוצבים זו המילה האחרונה בכל הקשור לעיצוב בית או אפילו ריהוט לגינה. ולא רק אם עברנו לבית חדש. אין מנוס הבית שלנו צריך מידי כמה שנים לעבור מייק אוובר, ריהוט מעוצב משנה את המראה הכולל של הבית ומשרה אווירה של מודרניות, אווירה של עיצוב וניחוחות של התחדשות.
 

בגבול היכולת

כאשר אנו רוצים לשדרג את מראה הדירה כולה, אנו לא תמיד חייבים להחליף את כל הריהוט, לעיתים מספיק פריט אחד, רהיט מעוצב אחד בשביל לשנות את האווירה כולה בבית או בדירה. להמחשה חישבו על חדר השינה שלכם וחישבו כעת על שזלונג בקצה החדר או כורסא מעוצבת, האם כבר הצלחנו לייצור חדר שינה יוקרתי במראה שונה.
רהיטי יוקרה משדרים סטייל מודרני ונקי, אין אנו צריכים לחשוב על עוד ועוד רהיטים ופריטים שנכניס הביתה בכדי ליצור את המראה המיוחד או את המראה המודרני, די בכך שנקפיד לרהט בריהוט מעוצב שישרת את כל המטרות. ריהוט יוקרתי או בכלל רהיטים מעוצבים מסוגלים לדבר בעד עצמם. עלינו רק למצוא את השילוב הנכון והריהוט הנכון בכדי לעורר מספיק תשוקה ואנרגיה בחלל הבית.
 

רהיטים מעוצבים לחללי הבית

Ellita living  מזמינה אתכם ליהנות מעולם של רהיטים מעוצבים  מיובאים מארץ העיצובים הבלתי נגמרים (איטליה כמובן), כבר מזמן הפכנו להיות הבית של מעצבי הפנים והאדריכלים. עתה אנו פותחים את שערנו בפניכם , בואו להתרשם מאמנות לשמה,  מרהיטים מעוצבים שמשנים את מראה הבית כולו. בואו להתייעץ עם מיטב מעצבי הפנים שעובדים ברשת במיוחד כדי לעזור לכם לעצב את הבית המושלם.
 
הטיפ שלנו- לעולם אל תשכחו כי הבית שלנו מעיד על מי שאנחנו אל תתפשרו על פחות אלא על הטוב ביותר עבור הבית שלכם,  תמיד תעדיפו רהיטי מעצבים במחירים שפויים שיעשירו את מראהו של הבית וישדרגו את הסביבה בה אתם חיים.
ריהוט מעוצב ריהוט מעוצב