רהיטים מעוצבים

כי מראה הבית חשוב לך

רהיטים מעוצבים

אתה רוצה להעניק לבית מראה חדש, מראה מרענן וצעיר או מראה אלגנטי מתוחכם, לא די בכך שתבחר ברהיטים חדשים והרי לך בית משודרג. כאשר אנו רוצים להעניק לבית את הבגד המושלם עלינו לבחור בריהוט המושלם- ריהוט מעוצב כי אנו לא מעוניינים להתפשר על פחות.

להתפשר על פחות

אם חשבנו ליצור את המראה של הבית בעזרת רהיטים חדשים בלבד, הרי שיצרנו שדרוג רגעי, כזה שימאס עלינו די מהר. כאשר אנו עומדים בפני עיצוב הבית, שאלת האיכות בהחלט משפיעה על המראה הכולל, כי באומנות כמו באומנות השלם גדול מסך כל החלקים.
במקום לבחור בספות, בשידה, בתמונות ובעוד ועוד אקססוריז, פשוט נוכל לבחור פחות רהיטים אך בריהוט מעוצב. רהיטים מעוצבים, ריהוט בעל נוכחות, ריהוט שמשדר יוקרה אלגנטיות ותחכום, העיצוב של הבית בסופו של דבר זה מה שמגדיר אותנו- יושבי הבית.

ריהוט מעוצב

ברוב המקרים עדיף לבחור בריהוט מעוצב שיעניק את האווירה שאנו מנסים ליצור, בין אם זו אווירה מודרנית ועכשווית או בין אם זו אווירה כפרית וחמימה. מראה הבית בסופו של דבר מסתכם במה שיש בתוכו (ממש כמו הפתגם של הקנקן).

מיקום מדויק

לפני שאנו בוחרים בריהוט המעוצב, עלינו לחשב את המיקום המדויק שלו מבחינת מידות ומבחינת התאמה למרחב, לא כל סוג של סלונים מעוצבים ויוקרתיים שתבחרו חייבים להתאים באופן מושלם לחלל שלכם, לא כל חדר שינה יכול ליהנות משזלונג או מהדום, אך בהחלט על ידי חישוב המידות והצבעים כולנו נוכל לייצור בית מעוצב בסגנון יוקרתי ומודרני.

בחירת צבעים

לפני שאנו בוחרים את הספה העגולה או מערכת הישיבה הפינתית, לפני שאנו בוחרים את השולחן עם הזכוכית או שולחן המתכת המיוחד, עלינו להבין את חשיבות הצבעים. ניגוד צבעים בהחלט יכול לשדר מראה יוקרתי ואלגנטיות מצד אחד ופשטות ונוחות מצד שני. עלינו להבחין בין צבעים מנוגדים, לצבעים משלימים וגוונים שונים של אותו הצבע, ככל שנרבה בצבעים כך אנו מורידם את ערך היוקרה- דבר שאנו רוצים להימנע ממנו.

להיעזר באנשי מקצוע

אחת הפריבילגיות הנוחות ביותר כאשר אנו מגיעים לגלריות חנויות של רהיטים מעוצבים ויוקרתיים, היא להיעזר באנשי מקצוע כמו מעצבי פנים ואדריכלי פנים. הם בהחלט יוכלו לעזור לנו להגיע לעיצוב המושלם, עוד יותר ממה שציפינו. הם רואים דברים שאנו לא רואים זו המומחיות שלהם, הם יוכלו לעזור לנו לבחור את הריהוט המעוצב שמתאים לסלון שלנו או לפינת האוכל, הם שיוכלו לייעץ לנו אם לבחור בספה כזו או אחרת, כי ריהוט מעוצב אנו לא מחליפים כל כמה שנים.
Ellitaliving   מזמינה אתכם להתרשם ממגוון רחב של רהיטים מעוצבים  ורהיטי יוקרה, אצלנו תוכל ליהנות מפגישה עם מעצבי פנים שיוכלו לעזור לך לפתור את שאלת הצבע ובחירת הריהוט, שבהחלט יכולות להיות מבלבלות, ביחד נוכל לעצב את הבית המושלם.
רהיטים מעוצבים ריהוט מעוצב