כורסאות מעוצבות

כורסאות מעוצבות מבית אליתה ליוינג

כאשר אנו רוצים לשנות את מראה הבית או מראה הסלון, אנו לא צריכים להשקיע יותר מידי כסף, אנו פשוט צריכים לבחור פריט אחד יוקרתי, פריט אחד מעוצב שנראה מרשים, נראה טוב שיבלוט ויאיר את כל הבית או הסלון כמו כורסאות מעוצבות למשל, כך אנו יוצרים את הגלעין המרכזי ומוסיפים את הפריטים המשלימים לו בצורה שתתאים מבחינת צבע ותורם ל עיצוב סלון מודרני.

הסלון שלנו זקוק לשינוי – יחי הצבע

בחרנו לשנות את הסלון או את פינת הישיבה בבית, אנו רוצים להפוך אותה למודרנית ועכשווית, איך נוכל על ידי פריט אחד בלבד להפוך את הסלון או את פינת הישיבה מקצה לקצה ורק על ידי בחירת צבע מתאים. נשמע קשה נכון? האמת, בכלל לא, זה קל ופשוט ומיד תבינו כמה.

כורסאות מעוצבות – הצבע הלבן

היום יותר מתמיד הצבע הלבן הוא הצבע המודרני ביותר, ראשית הצבע הלבן הוא מואר מאוד ונותן לנו אשליה של מרחב גדול יותר, כך שאם חלל הסלון שלך קטן יחסית כבר מצאתם את הצבע הנכון ביותר עבורו וגם מי שנהנה מחלל גדול יכול לשלב את הצבע הלבן במרחב ללא בעיהצריך רק לבחור כורסאות מעוצבות מתאימות לגודל החלל.
סלונים גדולים בצבע הלבן
יש לכם בבית סלון גדול, הרווחתם פינת ישיבה מהממת בצבע לבן ומרשים, אתם יכולים לבחור בסידור המודרני ביותר של שתי כורסאות מעוצבות וגדולות המונחות אחת מול השנייה ובמרכז לבחור בשולחן שיכול להיות מעץ או הדום גדול מבד או עור, מה שחשוב בבחירת סלון בצבע אחד לבחור שהמרקמים של כל הריהוט יהיו שונים, אנו לא נבחר לעולם את אותם הגוונים של הלבן ואת אותו המרקם שיהפכו את החלל למקובע ומונוטוני.

סלונים קטנים בצבע אחיד

גם אם יש לכם בבית סלון קטן אתם יכולים לייצור בו אשליה של חלל גדול ומרווח, במקרה של סלון קטן עדיף יהיה לבחור בספה פינתית או כורסא אחת ארוכה, בכל מקרה תבחרו בכורסאות מעוצבות שיבלטו בתוך החלל. גם כאן עלינו לשלב בגוונים שונים של לבן ובמרקמים שונים שלא יהפכו את החדר למונוטוני, אלא לחדר מלא באווירה ואמירה של עיצוב, חדר שנראה מרווח, מרשים וגדול.

כורסאות מעוצבות – פריט אחד שעושה את ההבדל

זכרו כי כל המעצבים הגדולים דוגלים באותה שיטת עיצוב, לא משנה איך בחרתם לרהט את החדר שלכם, את פינת הישיבה או הסלון, בכל מקרה תעדיפו תמיד להשקיע בפריט אחד כמו כורסאות מעוצבות ובכל השאר תוכלו להיעזר במציאות.

למה אתם שואלים

ראשית, כורסאות מעוצבות בולטות לעין והמראה שלהן מרשים מאוד, כך שבאופן אוטומטי הבית שלכם יראה מעוצב. שנית, כורסאות מעוצבות הן לא שיגעון חולף, כך שגם אם תחליטו להחליף עיצוב תוכלו להוציא את כל האביזרים המשלימים ולעצב מחדש, וכאן טמון הכוח של כורסאות מעוצבות.
כורסאות מעוצבות כורסאות מעוצבות, כורסאות יוקרתיות