סלון פינתי

סלונים פינתיים מבית אליתה ליוינג

מערכות ישיבה מהוות את המרכז של חדר המגורים של הסלון שלנו, זה החדר המרכזי ביותר בבית, אשר שייך לכל יושבי הבית, בשנים האחרונות סלון פינתי תפס תאוצה רבה בכל הקשור לאופנה של הבית ולתחום עיצוב הפנים, כיוון שהוא חסכוני מאוד במקום, הוא מקרין חדשנות, צעירות ורעננות, הוא מתאים לכל סלון קטן וגדול ופשוט נראה נפלא ומשתלב בצורה מהממת.

סלון פינתי לזוגות צעירים ומשפחות

מערכות הישיבה הפינתיות מתאימות לכל סלון, גם אם מדובר בסלון קטן, סלון לזוגות צעירים בתחילת דרכם המשותפת, גם אם מדובר בסלון גדול של משפחה עם כמה ילדים וגם ב סלונים מעוצבים ויוקרתיים. מערכת ישיבה פינתית מתאימה לכל מבנה של סלון, רוחבי או אורכי, קטן, גדול, מערכת ישיבה פינתית פשוט משתלבת נפלא בכל חלל, מעצם המבנה שלה היא מתאימה לכל מקום וחוסכת מקום רב בניגוד למערכות הישנות שאנו מכירים, מערכות הישיבה של (ספה תלת, דו ויחיד) שאינן מתאימות לכל סלון במיוחד עם הבניה של היום.

הסלון שלנו

חדר המגורים, הסלון שלנו משמש אותנו לצרכים שונים ומגוונים ואילו מערכת הישיבה היא הרהיט השימושי ביותר, היא שמחזיקה במגוון התפקידים הרב ביותר, ישיבה, אירוח, צפייה בטלוויזיה, אכילה, מנוחה, שכיבה, האזנה למוזיקה, קריאת ספר או עיתון, הסלון הוא שמשמש אותנו לכל אלה אז למה כבר לא ליהנות מסלון פינתי איכותי שנוכל לרבוץ בהנאה רבה וליהנות מכל רגע ורגע.

הטרנד החדש ישן

הטרנד החדש שכבש כמעט כל בית הוא הסלון הפינתי, את המערכת של הסלון הפינתי נוכל לסדר ולהזיז בצורה שונה לפי סוג האירוח שאנו רוצים או תנומת אחר הצהריים. אנו יכולים לראות מערכות ישיבה פינתיות המורכבות משני חלקים ויותר, בגדלים שונים ובגימורים שונים, עלינו רק לבחור איזו מערכת ישיבה מתאימה ביותר לסלון שלנו וכמובן שגם נתחשב בתקציב.

איך נבחר סלון פינתי?

לפני שאנו קונים סלון פינתי חשוב שנבחן כמה דברים קודם לכן, מבחן הנוחות הוא המבחן החשוב ביותר , אנו עומדים לפני עיצוב מכריע בבית, אנו לא רוצים לקנות סלון שהוא רק ישמש ליופי, חלק אוהבים סלון קשיח, חלק אוהבים סלון רך ונעים, חלק אוהבים עור וחלק בד, ספה רחבה או צרה, אתם תחליטו לאחר בחינת הסלון והישיבה עליו. עוד נושא חשוב מאוד הוא הכיוון של הסלון שלנו, אנו צריכים לראות כי הפינה ממוקמת בדיוק בצד הנכון, או שאפשר להתאים את החלקים על ידי הזזה, שלא תזמינו סלון פינתי לצד ההפוך מחדר המגורים שלכם.

אז באיזה סלון פינתי לבחור?

עד כה ציינו את המגוון הרב של הסלונים, אך כאשר אתם רוצים לרכוש סלון פינתי עליכם להתאים אותו במידות מדויקות לחדר המגורים, המטרה שלנו שחדר המגורים לא יהיה צפוף מידי בסלונים קטנים, שלא יהיה ריק מידי בסלונים גדולים מאוד, לעיתים בסלונים גדולים ניתן לחבר בין שתי מערכות ישיבה בצבעים שונים המונחות זו מול זו. לא משנה הצבע והמרקם שאתם בוחרים, שימו לב לגודל, זה הפרמטר החשוב ביותר בבחירת סלון פינתי.
סלון פינתי, ספה פינתית סלון פינתי מעוצב, סלון פינתי