סלונים מעוצבים

לאורך השנים, הפך הסלון מחלל רשמי המתוכנן לאירוח למקום יומיומי נעים ומרגיע עבור חברים ובני משפחה. הישענות לאחור מול הטלוויזיה או לשתף סיפורים על היום שלנו. כיום, המטרה של הסלון שלך תלויה במידה רבה בגודל של הבית שלך.  בבתים גדולים, סלון, עדיי ןעשוי להיות מוקדש רק לאירוח,  אך ברוב המקרים סלון עשוי למלא תפקידים מרובים– פינת הבידור והאירוח ועד למשרד מאולתר.
הסלון שלנו הוא שמעיד על האופי שלנו, הוא שמעיד על מראה הבית, רוב האורחים בבתנו אינם בודקים את החדרים בבית מלבד הסלון ופינת האוכל. בין אם נרצה או בין אם לא הסלון של הבית הוא שיכול לגרום לאווירה מודרנית או לאווירה מנוכרת, לפי מערכות הישיבה שאנו בוחרים.
בבחירת ריהוט עלינו לוודא שסלון נוח מספיק לשנת הצהריים,  אך אלגנטי מספיק עבור האירוח. עלינו להקפיד שיש שפע של מקומות ישיבה, ואם אפשר אז לסדר את כל הרהיטים כך שהיושבים בסלון יראו תמונה ברורה אחד  של השני ואת מרכז הבידור – הטלוויזיה.

מערכות ישיבה

הסלונים המוכרים לנו ביותר עוד לפני שנכנס הקו העיצובי לשגרה היו שלוש ספו בגדלים שונים, בעבר כינו אותם (1,2,3) לפי מספר היושבים על כל ספה. היום אנו יכולים לראות סלונים מעוצבים בשלל גדלים שאינם ניתנים למספור. היום שהקו העיצובי השתלט על כל בית ובית, אנו יכולים לראות מערכות ישיבה מסגנונות ויוקרתיות, ספות שוות בגודלן הניצבות אחת מול השנייה, מערכת ישבה פינתית מעוצבת בסגנונות מודרניים או ספה אחת ארוכה עם שזלונג בקרבתה.
הסלונים היוקרתיים אינם עשויים מעץ מסיבי וכבד, ריפוד וכריות, כיום הסלונים משרתים את מטרת היופי ואת מטרת הנוחות גם יחד. העיצוב הנחשב ביותר הוא מאוד נקי מאוד מינימליסטי, כל רהיט הוא אמנות בפני עצמו.

סלונים מעוצבים – מערכת ישיבה פינתית

אחד מסגנונות העיצוב הבולטים ביותר בשנים האחרונות הינו מערכת הישיבה הפינתית, זה בהחלט סלון בעיצוב מיוחד המשלב בין המודרניות לבין הנוחות, הסלונים המעוצבים בסגנון זה מורכבים מכמה חלקים המתחברים לחלק אחת גדול ומסיבי, שיוצר רושם מודרני יוקרתי ומעודן במגוון צבעים מרהיבים.
אחד הצבעים הפופולאריים ביותר לסלונים יוקרתיים הוא הלבן, רהיטי יוקרה מאיטליה מודרניים מאופייניים בצבעים או בשילובים ש לשחור ולבן, אפור עכבר ואפור בהיר. אל תחששו מהצבעים הבהירים שמתלכלכים מהר, ריהוט יוקרה ידוע באיכות שלו גם מבחינת הניקיון.

להתרשם מהעיצוב – סלונים יוקרתיים

Ellita living  מזמינה אתכם להתרשם מאולמות תצוגה מודרניים מרהיטי היוקרה של גדולי המעצבים בעולם, בוא לחוות את הסגנון העיצובי של מגוון הסלונים המעוצבים, להתייעץ עם מעצבי הפנים שלנו וביחד ליצור את חדר המגורים המודרני והעדכני ביותר.
סלונים יוקרתיים סלונים מעוצבים