ספות מעוצבות

ספות מעוצבות משנות את התפיסה של העיצוב

הסלון שלך חונק אותך מבחינת מראה ושעמום? הבית זקוק למראה חדשני, יצירתי ורענן, מראה עכשווי. אתה מוכן לוותר על המבנה הקלאסי – ספה תלת מושבית מול הטלוויזיה, ספה דו מושבית מצד אחד וספה של יחיד בצד השני? כל שאתה צריך בכדי לרענן את הדירה מסתכם בהחלפת הספות הישנות בספות מעוצבות.
 
כאשר אנו חושבים על הסלון ברוב המקרים יש לנו תמונה די קבועה ומקובעת של סלון אוטנטי, אך יש הרבה דברים שאנו יכולים לעשות בכדי להעניק לסלון שלנו מראה אחר, מראה עכשווי ורענן, זה מתחיל בספות מעוצבות, הדומים, צבעים ושולחן. שינוי לא חייב להסתכם בעיצוב מחדש אלא בהחלפת פריטים בודדים.
 

להיות מיוחד ושונה

לעיתים אנו לא מבינים כמה שינוי קטן יכול לחולל, איך פתאום אנו יכולים לייצור מהסלון שלנו חלל אחר, חלל פתוח, חלל מאוורר וכמובן חלל מזמין. כל זאת על ידי שינוי הוספת ספות מעוצבות ומודרניות. לצאת מהמחשבה המקובעת של העיצוב הישן ולהפוך את הבית שלנו למזמין.
 
קיימות דרכים רבות להפוך את הסלון שלנו למקום מעוצב, למקום אחר ושונה שנבדל משאר הסלונים שאנו מכירים. כל שצריך זה לרהט את הסלון ברהיטים מיוחדים בעלי אופי, שישדרו נוכחות מצד אחד ונוחות מצד שני.
 
לעיתים נוכל ליצור את השינוי על ידי  ניגוד הצבעים בין הספות המעוצבות לקירות הבית והריהוט, ולעיתים כל מה שצריך הן ספות מיוחדות, ספות מעוצבות שמשנות את כל הקו העיצובי של הסלון והופכות אותו לאלגנטי, מתוחכם, צעיר וחדשני. יהיו כאלה שיעדיפו את הסלון הפינתי בכדי לחסוך מקום, ויהיו כאלה שיעדיפו את המבנה הקלאסי. אך גם הסידור הקלאסי יכול להיות שונה מהסידור הרגיל בעזרת ספות מעוצבות.
 

איזו ספה אנו מחפשים

התשובה לשאלה זו אינה קלה במיוחד לנוכח העובדה שגלריות איכותיות מציגות לנו מגוון רחב של ספות מעוצבות שמקשה עלינו מאוד בבחירה ומתן תשובה לשאלה איזו ספה אנו מחפשים. מצד אחד אנו חושבים על נוחות, ואולי אפילו על שנת צהריים על הספה בסלון ומצד שני אנו חושבים על נוכחות ואלגנטיות, אחרי הכל הסלון שלנו הוא מקום האירוח.
 

סגנון עיצוב מעודף

ברוב המקרים אנו נתחיל בשאלה מה הסגנון המועדף על יושבי הבית, גם זו שאלה לא פשוטה, אנו יכולים להתלהב מסגנון מסוים בחנות, ולהבין מאוחר מידי, כי אין הוא תואם לאווירת הסלון או לאווירת היושבים בבית.
 

אז איך להתחיל

Ellita living   מזמינה  אתכם להתרשם ממגוון רחב של ספות מעוצבות ורהיטי יוקרה מודרני מגוונים, אצלנו תוכל ליהנות מפגישה עם מעצבי פנים שיכולו לעזור לך לפתור את שאלת השאלות בנוגע לעיצוב הסלון. אילו ספות מעוצבות מתאימות לאיזה סגנון. עיצוב סלון הוא חד פעמי, ספות מעוצבות לא מחליפים כל שנה- בואו נבחר ביחד את הטוב ביותר.
ספות מעוצבות ספות מעוצבות