פינת אוכל מעוצבת

הפינה המעוצבת של הבית – פינות אוכל לא רק לסעודה

פינת האוכל ברוב המקרים היא המקום הבולט ביותר בבית, ברוב הבתים פינת האוכל ממוקמת בקרבת דלת הכניסה כך שהאורח שלנו לא יוכל לפסס אותה עם כניסתו לביתנו, במילים אחרות פינות אוכל מעוצבות אינן עניין של מה בכך, פינת האוכל היא שקובעת את הרושם הראשוני של האורח כלפי הבית שלנו.
 
חשבתם להחליף את פינת האוכל ואין לכם מושג איך ליצור את השינוי? איזו פינת אוכל נחשבת מודרנית? מה זו פינת אוכל מעוצבת שעדיין תחשב פרקטית ושימושית? איזה שולחן בכלל יתאים לפינת האוכל שלנו? הגיע הזמן למצוא את התשובות.
 

פינת אוכל מעוצבת – כדי להרשים

בעולם בו אנו רוצים להראות ולהיראות, עלינו לבחור בריהוט הנכון. פינות אוכל מעצובות יכולות בהחלט לעזור לנו לשדר את המטרה. במיוחד שהפונקציונאליות של פינות האוכל קצת עברה טרנספר בשנים האחרונות, היא לא תמיד תשמש לסעודת מלכים, אלא כרהיט מרשים בכניסה לבית.
 
איך נוכל לממש את העיצוב שלנו בכניסה לבית, איך נוכל להציב שלט דמיוני כרטיס ביקור המשדר יוקרה ועיצוב במקום הבולט ביותר בבית – פינת האוכל. אחרי הכל עלינו להקפיד גם על מראה ועם זאת הטעם האישי שלנו חייב להיראות בחלל הכניסה במבואה של הבית.
 
יש שתי דרכים עיקריות להשפיע על מבואת הבית ולהפוך את החלל המרכזי למעוצב, אחת הדרכים להרשים, והתרשים הוא לדעת להתאים את הרהיט במרחב, עלינו להבין כי כמה שהרהיט יהיה מעוצב, זה לא משנה אם הוא אינו מתאים בגודלו לחלל, מקום החלל יראה מנוכר. אנו יכולים להשקיע בריהוט יוקרתי בפינות אוכל מעוצבות ועדיין החלל יראה סתמי, אם לא נתאים את הרהיט בגודלו לחלל.
 

פינת אוכל מעוצבת – להתאים את העיצוב לאופי הבית

פינת אוכל מעוצבת חייבת להתאים במאה האחוזים למבנה הבית ורצוי מאוד גם לאופי הבית. תמיד נוכל לאתר פינות אוכל מעצובות ובגדלים שונים, צורות שונות, צבעים שונים שנוכל להתאימם לחלל המיועד. העיצובים האיטלקיים שעשו עלייה הביאו עימם פינות אוכל מיוחדות, פינות אוכל אוונגרדיות. אנו לא חייבים לשמור על המסורת ולבחור בשולחן מלבני ובנאלי, בעולם של עיצובים הניזון מיופי אנו יכולים לבחור פינת אוכל מעוצבת ומיוחדת שמתאימה עבורנו.
 
  Ellita livingיבואנית  רהיטי יוקרה של מיטב המעצבים בעולם, הפכה להיות ביתם של מעצבי פנים ואדריכלים ולקוחות פרטיים. מבין עובדי הרשת תוכלו להיעזר בגדולי מעצבי הפנים וביחד תוכלו להתאים את פינות אוכל יוקרתיות מזכוכית מעץ או כל דבר אחר למבנה ולאופי הבית. ליצור פינת אוכל מעוצבת אינה משימה קשה אם אנו מוצאים את המקום הנכון.
 

לצפייה בדגמי פינות אוכל לחצו כאן

פינת אוכל מעוצבת פינת אוכל מעוצבת