רהיטי יוקרה מאיטליה

למילה עיצוב משמעיות רבות, אך כאשר מדברים על עיצוב בתים ועל עיצוב פנים, אנו מדברים על עולם שלם של רהיטים, פינות אוכל, חדרי שינה, סלונים שהמכנה המשותף לכולם הוא אחד- רהיטי יוקרה מאיטליה.
 

עולם של עיצובים לבית

עולם עיצוב הפנים פרץ גבולות בעשורים האחרונים בעולם כולו ובעשור האחרון במדינתנו. היום המילה עיצוב מקבלת משמעות שונה מהעבר. כיום כשאנו מדברים על עיצוב בתים אנו מדברים על רהיטי יוקרה מאיטליה, אנו מדברים על סלוני עור בעיצובים עכשוויים, פינות אוכל מיוחדות וחדרי שינה יוקרתיים. המילה עיצוב כבר אינה נחלתם של האלפיון העליון, היום אנו יכולים לראות יותר ויותר בתים מעוצבים בידי אדריכלים ומעצבי פנים. היום ידוע לכולם כי ריהוט יוקרתי איטלקי עונה על כל שאלות העיצוב המודרני.
 

מה מיוחד בריהוט האיטלקי?

כשאנו מדברים על איטליה "בירת" העיצוב של העולם, אנו מדברים על מגוון של רהיטים המעוצבים בידי אומנים. ריהוט יוקרתי איטלקי משלב נוחות, איכות ויופי. הריהוט האיטלקי ידוע במראה היוקרתי והנקי, האלגנטי והמתוחכם. מצד אחד הפשוטות הצורנית ומצד שני הברק, הניצוץ והאיכות שעליה אנו לא מתפשרים.
 
ריהוט יוקרתי נותן לבית אור ואווירה מיוחדת, אווירה אלגנטית ומתוחכמת כמו שרק רהיטים איטלקיים יכולים לעשות. כאשר אנו בוחרים בריהוט יוקרתי אנו בעצם בוחרים בצורת עיצוב מיוחדת, שדוגלת באמרה פחות זה יותר, ריהוט יוקרה לבית מעוצב בקו מיוחד, קו מינימליסטי, ברמת גימור גבוהה מאוד לכן אנו לא צריכים לתת משקל לתמונות על הקיר או לאביזרי הנוי השונים, רהיטי יוקרה איטלקיים הם גאולת הכותרת של הבית ולא צריך יותר מזה.
 

סלון, חדר שינה, פינת אוכל – העיצוב שקובע

חדרי שינה יוקרתיים, פינות אוכל מעוצבות, מערכות ישיבה של גדולי המעצבים העולם , כבר הפכו לשגרה ברוב הבתים, בין אם מדובר בווילות מפוארות או בין אם מדובר בדירות בבניין קומות, כמו הפתגם שאנו מכירים טוב ביותר הקנקן אינו שקובע אלא מה שבתוכו. כאשר אנו רוצים מראה מיוחד ומודרני לבית זו  לא צריכה להיות משימה ביונית בלתי אפשרית.
 

לשדרג את חללי הבית

להפוך את חללי הבית למעוצבים זו לא משימה קשה כאשר אתה נעזר במומחים שיכווינו אותך למטרה, לפרויקט הסופי, בית מעוצב אינו חייב להיות מושקע במיליוני שקלים, כל שעלינו לעשות זה למצוא את הריהוט היוקרתי והנכון ביותר עבור הבית שלנו ועבור האופי של יושבי הבית.
 

בואו נעצב את החלום

אתה מתכנן את בית החלומות ואין לך מושג איך להתחיל?  Ellita living  מזמינה אותך להתרשם מרהיטי יוקרה איטלקיים, לחוש את העיצוב והסגנון את האיכות ואת האומנות של העיצוב, בואו להתייעץ עם מעצבי פנים ואדריכליים בכדי להגשים לך את החלום כי בית מעצבים פעם אחת אל תתפשר אל פחות.
רהיטי יוקרה מאיטליה רהיטי יוקרה מאיטליה