רהיטי יוקרה

רהיטי יוקרה – לבית שלך מגיע בגד חדש
אם אתה מעוניין לשנות את האווירה בבית, הגיע הזמן להתחיל בשינוי. אתה לא צריך לשפץ, להרוס, לשבור, לעיתים כל מה שצריך זה להחליף את הריהוט בכדי לייצור בבית אווירה שונה לחלוטין. אווירה של מודרניות, אווירה של אסתטיקה אווירה יוקרתית- כל שאתה צריך זה לבחור את רהיטי היוקרה המתאימים עבורך . 
 
ריהוט יוקרתי משנה את האווירה בבית מקצה לקצה, לא רק שהוא משנה את מראה הבית, אלא לעיתים גם משנה את האישיות שלנו, הופך אותה לאלגנטית יותר. אנו צרכים להתאים את רהיטי היוקרה לבית ואנו צריכים להתאים את עצמנו לרהיטי היוקרה – משוואה פשוטה וקלה ליישום.
 

העיצוב שקובע

חדרי שינה, פינות אוכל, סלונים, כבר אינם כמו בעבר, מעבר לערך הפונקציונאלי שלהם שמשמש אותנו עד היום, אנו דואגים למראה שלהם לא פחות, המטרה להרשים את האורחים וליהנות מפאר והדר בבית. וזה לא משנה, אם מדובר בווילות מפוארות או בין אם מדובר בדירות או לופט, כי המטרה של ריהוט מודרני לבית היא אחת- להרשים.
 
רהיטי יוקרה נעשים בידי אמן או מעצב, ברוב המקרים יהיה זה מעצב איטלקי מפורסם, הסגנונות של רהיטי היוקרה שונים בין מעצב אחד לשני, לכן אנו יכולים למצוא רהיטי יוקרה בסגנון רטרו, סגנון מודרני, סגנון הייטק, כפרי או סגנון עתיק.
 

החלל ומה שבתוכו

כאשר אנו רוצים להלביש את הבית בבגדים חגיגיים, עלינו לחשב את מידות החלל לפני שאנו רוכשים את הרהיטים, אנו לא רוצים לייצור מצב אנמי, בו מרבית החלל ריק למרות שאחת האמרות באומנות "פחות זה יותר" ואנו לא רוצים לייצור עומס בחלל מצד שני.
 
כאשר אנו בוחרים רהיטי יוקרה עלינו להתאימם לאישיות שלנו ולגודל החלל, רק בצורה זו נוכל לעצב את הבית בשלמות להתאים לו את הבגד המושלם, שישדרג את מראהו מקצה לקצה.
 

לשדרג לשפר להתאהב

להפוך את חלל הבית למעוצב זו לא משימה קשה, אך גם לא משימה פשוטה. ברוב המקרים בכדי להגיע לתוצאות מושלמות יהיה עדיף כי ניוועץ עם אנשי מקצוע, מעצבי פנים או אדריכלי פנים.
 

בואו נעצב את החלום

אתה מתכנן את בית החלומות ואין לך מושג איך להתחיל? Ellita living  מזמינה אותך להתרשם מרהיטי יוקרה, לחוש את העיצוב והסגנון את האיכות ואת האומנות של העיצוב,  בואו להתייעץ עם מעצבי פנים ואדריכליים בכדי להגשים לך את החלום כי בית מעצבים פעם אחת אל תתפשר על פחות.
רהיטי יוקרה רהיטי יוקרה