רהיטי מעצבים

אתם רוצים להכניס קצת "ספייס" לבית ולא יודעים מה הדבר שאתם באמת צריכים לעשות בשביל להשיג את המראה הזה.  אתם בטח חושבים שאתם חייבים לשנות את כל המראה של הסלון או החדרים הנוספים בבית.
 

השינוי שעושה את ההבדל

אם כבר הצלחתם להבין איך לייצור את השינוי הזה, איך להפוך את חדר השינה, הסלון או פינת האוכל לעסיסיים יותר, מעוצבים יותר מה טוב. אף אם אתם עדיין מתלבטים- הגיע הזמן לעבור את השינוי- רהיטי מעצבים.
 

יש הבדל

קיים הבדל משמעותי בין שזלונג רגיל ללא טעם וריח לבין שזלונג שנוצר ביד אומן, קיים הבדל משמעותי בין המראה התלויה בכניסת הבית אם יש לה את הטאצ' העיצובי או שאין לה. נכון שרהיטי מעצבים אינם נמנים עם הריהוט הרגיל, אך בכוחם ליצור מראה ייחודי שאין באפשרותם של הרהיטים הרגילים לייצור. לעיתים נוכל להעניק על ידי פריט אחד מעוצב בידי אמן מראה שונה, מן הסתם פריט זה יהיה בעל נוכחות רבה ושונה משאר ריהוט הבית, אך לעיתים מספיק הרהיט הזה בכדי לשנות את פני החלל כולו.
 

הצבע והצורה

באומנות כמו באומנות עלינו להיות מיוחדים בכדי להיות אוונגרדים וחדשנים,עלינו לחשוב מחוץ לקופסה. כמו שרק מעצבים גדולים יודעים לעשות. זה בהחלט משנה אם אנו מניחים בסלון הבית שולחן מלבני שחור או שולחן מלבני עם חור גדול באמצע, זה בהחלט שונה, זה בהחלט חדש. גם לצבעים יש משמעות רבה בעת העיצוב אפשר לייצור כורסא נוחה ורגילה ואפשר לקנות כורסא מעוגלת או כורסא מרובעת ללא ידיות שכבר יוצרת מראה שונה בחלל בו היא מונחת.
כל היופי ברהיטים מעוצבים, שאין צורך בפרטים רבים כדי לייצור חלל שונה ומיוחד, אנו יכולים לשלב ריהוט מודרני יוקרתי או רהיטים רגילים עם רהיטי מעצבים ובכל אנו יוצרים את המראה המיוחד, אין צורך לבחור בסטים בכדי ליצור מראה מרשים.
 
נוכל גם לבחור באקססוריז של מעצבים כמו מראות בכניסה לבית, או מנורה לסלון, נוכל לבחור בפינת טלפון קטנה אך מעוצבת, אנו לא חייבים עתה לבחור את כל רהיטי המעצבים האפשריים לחללי הבית בכדי לייצור את השינוי המיוחל.
 

הכר את המומחים

Ellita living הבית של מעצבי הפנים והאדריכלים פותח את שעריו, תוכלו למצוא את רהיטי המעצבים המיוחדים ביותר, האלגנטיים ביותר והמתוחכמים ביותר, תוכלו לשלב את רהיטי המעצבים בין כותלי הבית ולהעניק לו אווירה שונה, אווירה מיוחד כזו שאפשר ליצור בעזרת הדברים הפשוטים לצד הדברים המיוחדים, בואו להכיר עולם של עיצובים מרהיבים ולהיעזר במעצבי הפנים שלנו בכדי לתרגם את החלום שלכם.
רהיטי מעצבים רהיטי מעצבים