ריהוט איטלקי

ריהוט איטלקי זה כל מה שהבית שלנו צריך

הקירות הלבנים, העיצוב הישן כבר זועקים שיפוץ, אנו כבר די מתביישים איך שהבית שלנו נראה או יותר נכון מאוכזבים מחוסר הדקורציה והאווירה העיצובית שלא קיימת בו ואולי גם לא הייתה בו, הגיע הזמן להכיר בעובדות ולהתחיל לשפץ את הבית בטוב טעם, זה כמובן לא אומר שאנו צריכים להוציא מיליוני ועשרות אלפי שקלים, אנו פשוט צריכים ריהוט איטלקי איכותי וזהו.
 

הדובדבן שבקצפת

רהיטים הם הגורם שמשנה את הבית מקצה לקצה, אנו לא חייבים להשקיע בתאורה למרות שרצוי, לא בתמונות (שזה ממש לא פריט חובה), אנו לא צריכים לצבוע כל קיר בצבע אחר, כל אלו ניתן לנשות מידי פעם, אנו פשוט צריכים ריהוט איכותי, ריהוט טוב בעל נוכחות, שצועק את המילה האחרונה בבית.
 

אם כבר, אז כבר – ריהוט איטלקי

בחרנו להשקיע בריהוט איכותי, ריהוט טוב שיחזיק לשנים, רצינו דקורציה, רצינו אמרה מסוימת, רצינו אופנה, פשוט צריכים לחשוב במונחים של אירופה ואם אמרנו אופנה- אמרנו ללא ספק ריהוט איטלקי.
 

איפה הרהיטים מיוצרים

הפרמטר החשוב ביותר בקנית רהיטים הוא לא המחיר כמובן, לא כל מה שיקר הוא טוב למרות שאנו נוטים לחשוב כך, אך גם לא כל מה שזול הוא לא טוב, אנו פשוט צריכים לבדוק לעומק את טיב הריהוט שמוכרים לנו בחנויות, וזאת איך?
להבדיל מהמחיר שאינו מעיד על המוצר, אחרי הכל אין פיקוח ופשוט אחת משיטת השיווק הידועות ביותר, אחת משיטות השיווק שהוכיחה עצמה פעם אחר פעם מחדש, היא להצמיד מחירים גבוהים לרהיטים ובכלל למוצרים כדי שנחשוב שהם איכותיים ביותר ונמהר לקנות אותם.
כשמדובר בריהוט איטלקי אנו יכולים להיות בטוחים שאנו קונים רהיטים טובים ולא סתם רהיטים זולים שפשוט הצמידו להם מחיר שונה מהמתבקש.
ארץ הייצור מצביעה על איכות המוצר, במיוחד כשמדובר בריהוט איטלקי אנו יכולים לראות את השוני ברמת הגימור, הנוחות, הטיב של הרהיטים, וכמובן עם הזמן את העמידות של הרהיטים. אומנם כיום יש את התחליפים של הריהוט האיטלקי, ריהוט המיוצר בסין ומחירו זול יותר, אך סביר להניח שאנו נשלם עליו מחיר גבוה יותר ממה שהוא באמת צריך לעלות אך זול יותר מרהיטי יוקרה מאיטליה.
 

ריהוט איטלקי – כי על עיצוב ואיכות לא מתפשרים

הריהוט הזול יותר יכול להיראות בעין יפה בדיוק כמו הריהוט האיטלקי, הבעיה שלא לאורך זמן, סביר להניח שקניתם רהיט במקום מוכר ואולי אפילו זול, לא יעבור הרבה זמן עד שאותו רהיט יקבל סדקים, ייהרס וישנה את צבעו.
כך שאם בחרתם בעיצוב הבית אל תתפשרו, האמרה של העיצוב דוגלת במשפט מפתח אחד- יותר זה פחות. תמיד תעדיפו להשקיע בריהוט טוב ואת כל האביזרים המשלימים שניתן לשנות מדי פעם אין לכם למה לטרוח באיכותם- הרי אמרנו משנים מידי פעם. 
 
ריהוט איטלקי רהיטים איטלקיים