ריהוט יוקרתי לבית

איך אנו יכולים לייצור מראה יוקרתי לבית? איך אנו יכולים להפוך את הבית במאה שמונים מעלות? איך אפשר לשדר יוקרה מבלי לשפץ- במילה אחת ריהוט יוקרתי לבית זו הבחירה הנכונה והנבונה כאשר אנו מציבים לעצמנו מטרה אחת- להפוך את הבית מקצה לקצה.
 
פרויקט שדרוג הבית מצריך מאתנו כמה דברים, ראשית עלינו לבחור את הסגנון המיוחד עבורנו, אנו לא רוצים לערבב כמה סגנונות בחלל אחד ולהפוך את הבית שלנו לחידה.
 
שנית אנו צריכים להתאים את סגנון העיצוב לאופי שלנו, אנו יכולים למצוא מגוון רחב של ריהוט מודרני לבית. שאלת השאלות האם הוא מתאים לנו?
 

היופי של העיצוב דוגל באמרה פשוטה

"פחות שווה יותר" כיום כשאנו מדברים על עיצוב אנו מדברים על משפט אחד נחרץ ובל יעבור –less it's more – זו גם הסיבה העיקרית לכך שהיום אנו יכולים לראות ביותר ויותר בתים ריהוט יוקרתי לבית  (ללא קשר ישיר לסטאטוס) עיצוב מודרני ועכשיו אינו דוגל בעומס של ריהוט, אלא בריהוט יוקרתי נחוץ ותו לא.
 
רהיטים ברמת גימור גבוהה בהחלט יכולים לשרת את המטרה שלך בדרך לעיצוב שאתה כה מייחל לו, מערכת ישיבה אלגנטית ונוחה מצד אחד, מצד שני היא בהחלט יכולה להשאיר רושם תמידי על יושבי הבית ועל אורחי הבית.
אם נדע איך לעצב את הבית בצורה נכונה אנו יכולים לייצור חלל מרשים, כל שעלינו להתמקד זה בצבעים השולטים בחלל ובגודל החלל. אחד הדרכים לעצב את הבית מתחילה בשאלת הצבע, האם עלינו לבחור בצבעים מנוגדים או אולי בצבעים משלימים וגוונים תואמים.
 
גודל החלל הוא שבסוף יקבע איזה ריהוט יוקרתי נכניס לבית ואיזה נעדיף להשאיר בגלריה. למשל הסלונים המודרניים ביותר הם לא ממש הקלאסיים שאנו מכירים, מערכת הישיבה של ספה תלת מושבית, דו מושבית  ויחיד. כיום אנו יכולים להתאים מערכות ישיבה פינתיות, ספות יחיד או שזלונג, אשר יתאימו יותר למבנה הסלון, כאשר הסלון פתוח ואינו סגור ומחניק, כבר הבית מקבל אווירה שונה, וזה עוד מבלי להתחשב בצבע שיכול להשפיע ישירות על העיצוב.
 

כל פריט בעל משמעות

כאשר אנו רוצים לעצב את הבית ולתת לו "ספייס" עם ריהוט יוקרתי לבית אנו צריכים להתחשב בכל האלמנטים כולל התאורה. עלינו לשים דגש ולו לפרטים הקטנים ביותר, תאורה של סלון אינה תתאים בפינת האוכל ולהיפך, תאורה של חדר שינה יש לה חוקים משלה. התאורה לבית יכולה להאיר את הריהוט או לכבות אותו.
 

הכר את המומחה

נשמע מבלבל? אל דאגה! אתה מוזמן להתרשם מגלריה מרהיבה, מעיצובים מודרניים ורהיטי יוקרה לבית.Ellita  living  הספקית המומחית ביותר בתחום הלבשת הבית. הבית של המעצבים ושל האדריכלים עכשיו יכול לשמש גם אותך. מעצבי הפנים שלנו יוכלו לעזור לך לתרגם את החלום שלך למציאות, לתת ביטוי לפרויקט העיצוב הפרטי שלך.
ריהוט יוקרתי לבית ריהוט יוקרתי לבית