ריהוט יוקרתי

מה שבית צריך ריהוט יוקרתי

כשאנו עומדים לפני פרויקט עיצוב בית, עלינו להבין בדיוק מה אנו מחפשים, איזה סגנון מתאים לנו, האם זה סגנון יוקרתי מודרני, עלינו להתאים את סגנון העיצוב לאופי שלנו לא פחות מאשר לבית שלנו.
כאשר אנו רוצים ליצור את הבית המושלם אנו לא צריכים יותר מידי, אומנם בעבר ככל שהיו פריטים רבים כך הבית היה יכול להיחשב יוקרתי יותר, אך היום המגמה היא שונה לגמרי, היום ככל שיש פחות פריטים, כל הבית נחשב למודרני יותר, נחשב להייטיקסטי יותר, רק על פרט אחד עלינו להקפיד רמת גימור גבוהה של ריהוט יוקרתי איכותי.

עיצוב יוקרתי לבית

למצוא ריהוט יוקרתי שיתאים לבית זו לא בעיה, ריהוט יוקרתי בגדלים שונים, בצבעים שונים, מערכות ישיבה מסגנונות, חדר שינה יוקרתי בגוונים מרהיבים, פינות אוכל מהודרות, כל אלה  ניתן לקנות בכל הגלריות ברחבי הארץ.

עיצוב לפי אופי שלי

אך כאשר אנו מתחילים בפרויקט עיצוב הבית, עלינו להבין מי אני, מה הצרכים שלי, מה האופי שלי, מה טוב עבורי. עכשיו אנו יכולים להתחיל בפרויקט, עכשיו נוכל להגיע לשיחת ייעוץ עם מעצב הפנים ולתכנן ביחד את הבית המושלם, המאובזר היטב בכל רהיטי היוקרה המודרניים והחדשים, וכמובן רהיטים המתאימים לאופי שלנו.

התאמת הצבעים לרהיטי היוקרה

התאמת צבעים היא בהחלט סובייקטיבית, אין כאן שאלה של מה טוב ומה לא, מה מותר ומה אסור, כנ"ל גם לגבי חומרים ומרקמים, בהתאמת הצבעים הטעם האישי הוא שקובע, היום אנו יכולים לראות מגוון רחב של רהיטים בצבעים שונים, בצבעים הקלאסיים, בצבעים החמים או הקרים. למרות שהיום סלון לבן נחשב גולת הכותרת בעולם העיצוב, ניתן לראות גלריות רבות המשלבות את הצבע הלבן עם גוונים אחרים של מערכות ישיבה או אביזרים נלווים.

התאמת הריהוט לבית

התמונה שעולה לנו בראש כשאנו חושבים על בית מעוצב  היא בהחלט מרהיבה, אך ריהוט פנים יכול להוות משימה לא פשוטה, אנו צריכים להתחשב בגורמים כמו גודל צבע ומיקום. ברוב הפעמים נצטרך בעל מקצוע שיוכל לעזור לנו בתרגום החלום.

לכל פריט יש משמעות – תאורה

כאשר אנו רוצים לעצב סלון יוקרתי, חדר שינה או פינות אוכל יוקרתיות, עלינו לתת דגש לכל פרט ופרט, גם לתאורה יש תפקיד מרכזי בעיצוב, בין אם מדובר בגוף התאורה או בגוון התאורה, לכל חלל בבית יש את התאורה המתאימה במיוחד עבורו, לא נשים בחדר השינה או בפינת האוכל את אותו גוף התאורה כמו שנשים בסלון ולהפך.

הכר את המומחה

נשמע מבלבל? אל דאגה! אתה מוזמן להתרשם מגלריה מרהיבה, משלל עיצובים מודרניים ורהיטי יוקרה מבית Ellita living  שמספקת לך רהיטי יוקרה מיובאים מאיטליה, ומעצבי פנים ברשת שיוכלו לעזור לך לתרגם את החלום שלך למציאות, לתת ביטוי לפרויקט שלך באופן מושלם.
ריהוט יוקרתי ריהוט יוקרתי