ריהוט מודרני

אתם מתכננים לעצב את הבית מחדש ולא כל כך יודעים איזה סגנון אתם מחפשים, ראיתם הרבה גלריות יפות ומרשימות, אבל קשה לכם לדמיין איך זה יראה בבית שלכם, מיד נבחן כמה סגנונות רהיטים ורעיונות של עיצובים מיוחדים שמילת המפתח בכל העיצוב היא- ריהוט מודרני.
 

רהיטים מעוצבים עושים את ההבדל

אתם יכולים להיכנס לבית נטול כל עיצוב או אמרה, צבע לבן על הקירות, אין תמונות מיוחדות או מדפים מעניינים, הכל די רגיל, רק דבר אחד מושך את העין שלכם, הרהיטים. הם מקבלים את מירב הנוכחות ולא רק בגלל שהבית אינו מעוצב כלל, אלא בגלל שרהיטים הם מרכז הכובד בכל חדר וחדר בבית.
 

עתה נבחן ריהוט מודרני

כאשר אנו נכנסים לבית שאין בו כלל נגיעה עיצובית, אותו בית כפי שתיארנו קודם לכן, אנו יכולים לקבל שתי תחושות שונות, במידה והריהוט מרופט וישן, אנו נקבל תחושה לא נעימה שאינה מזמינה כלל ואילו אם אנו נתקלים בריהוט יוקרה מודרני כל הבית מקבל אימרה עיצובית שונה לגמרי, הרי כבר אמרנו שהריהוט הוא שמקבל את רוב תשומת הלב (אם אין משהו חריג במרחב) כך שאם הריהוט יהי מעוצב, ריהוט איטלקי משובח או ישנה לגמרי את תמונת המצב.
 

ריהוט מודרני – הבית הפך למעוצב

הרבה פעמים אנו יכולים להיתקל בבתים שעוצבו בידי גדולי מעצבי הפנים, בעצם מה שנראה זה רהיטים משופצים בצורה מדהימה או רהיטים חדשים לגמרי הנקודה שאותם הרהיטים, הפכו את "עורם" ומשתייכים בביטוי העיצוב ריהוט מודרני.
 

מסקנה בשיפוצים

החלטנו לשפץ את הבית, זה בהחלט משימה לא פשוטה, שמצריכה מחשבה רבה, אך ראינו שאנו לא צריכים להשקיע בכל פינה ופינה בבית, ראינו איך אפשר ליצור בית מעוצב על ידי ריהוט מודרני, איך אפשר לשנות את החללים השונים בית מקצה לקצה על ידי החלפת הרהיטים או על ידי שיפוץ הרהיטים. 
 

העיצוב דוגל באימרה פשוטה

האימרה העיצובית דוגלת ביותר זה פחות, אנו לא צריכים להעמיס על חללי הבית, מגוון רחב של רהיטים, אנו לא צריכים לבחור במגוון רחב של גופי תאורה, כל שאנו צריכים זה ריהוט מודרני שיתאים לבית כמו כפפה ליד, בחלק הזה אסור לנו לטעות.
 

איך בוחרים את הריהוט המושלם

נכון, זה נשמע מצחיק אסור לנו לטעות, בטח אתם חושבים לעצמכם, כיצד ניצן לטעות בריהוט מודרני. אבל האמת שאפשר ובגדול. להתייחס לעובדה כי הצבע אינו משנה, אחרי הכל זה טעמנו האישי, הרבה פעמים אנשים טועים בחישוב גודל החל, הם רואים ריהוט מודרני גדול ומרשים ומיד בחורים לקנות, הבעיה שריהוט כזה יכול להוות "אסון" בחלל הנבחר, כאשר אנו קונים רימוט עלינו להתאים אותו לגודל החלל. המטרה שלנו הוא לא להפוך את הרהיטים למסיביים ועכורים בחלל אלא ההפך לתת להם להשתלב בחן ולהוביל את העיצוב.
ריהוט מודרני ריהוט בעיצוב מודרני