מערכות ישיבה מעור

הסלון, מדורת השבט של הבית, המקום בו מתכנסים כולם לאחר יום שלם, המקום בו צופים בטלוויזיה, המקום בו חולקים חוויות, המקום שהוא שייך לכל יושבי הבית ולא אישי של אף אחד. בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה להפוך את הסלון למעוצב יותר ויותר, לתת לו מראה בעל אווירה שימשוך את כל יושבי הבית, ואיך מתחילים בהענקת העיצוב, כמובן  מערכות ישיבה מעור נוחות ומפנקות שיגרמו לכל המשפחה לחבור יחדיו בסלון.

מערכות ישיבה מעור – השינוי התפיסתי

בשנים האחרונות העיצוב תופס חלק מרכזי מאוד בבית, לא רק בגלל שהמראה מזמין את כל יושביו, עיצוב נכון מעניק אווירה נעימה שגורמת לך להנאה מסוימת שאי אפשר להסביר במילים, חדר מעוצב הופך את המקום למזמין יותר ובאופן אוטומטי גם נוח יותר.
בעיצוב המודרני אנו לא יכולים לראות את הריהוט הכבד ולא המזמין בצבעים המלנכוליים שהיינו יכולים לראות בבתים של הסבים והסבתות שלנו, היום כאשר אנו רואים את מערכות הישיבה מעור או מבד, אנו רואים מערכת ישיבה אווירית וצעירה, מערכת ישיבה מזמינה, שהופכת להיות הרהיט המעוצב ביותר בבית. היום אנו לא רואים את המזנונים הכבדים והמגושמים, שהפכו כבר מזמן לנמוכי קומה ומשתלבים בצבעים של הסלון כולו.

סוגים שונים של מערכות ישיבה מעור

היום אנו יכולים לראות מערכות ישיבה מעור בצבעים שונים ומרעננים כמו הצבע הלבן שהפך להיות הצבע השולט כשמדובר בעיצוב הבית ובמיוחד בעיצוב הסלון, אנו יכולים לראות את הצבע הכתום למי שאוהב סלון בגוונים חמים, את מערכות הישיבה השחורות בשילוב של שולחנות ושידות טלוויזיה נמוכות בצבעים מנוגדים או משלימים, לפי העולה על רוחכם שיתאים לריהוט מודרני איכותי לבית.

מערכות ישיבה מעור או בד

שאלת השאלות לפני שאנו קונים מערכות ישיבה, האם לבחור בעור או בבד, כמובן שאנו יכולים לראות מגוון רחב של מערכות ישיבה מעור ומבד, בצבעים שונים והמחירים שונים, כמובן שכל אחד והעדפתו האישית, רק שימו לב כאשר אנו מעצבים סלון, במיוחד אם יש צבע אחד שולט, עלינו לבחור במרקמים שונים שיגרמו לסלון להיות פתוח יותר מבחינה וויזואלית. כך שעור או בד תהיה עדיפות אישית שלכם, הכל מתקבל על הדעת כל עוד אתם משלבים את הצבע והמרקם בצורה הנכונה.

עצת המומחה

היום אנו יכולים ליהנות ממערכות ישיבה מעור נעימות כל כך עד כדי כך שנרגיש כמרקם של בד. מערכות ישיבה העשויות עור קלות יותר לניקוי במיוחד אם יש לכם ילדים קטנים בבית וחיות מחמד, זכרו את הטיפ הקטן הזה. אם אתם בוחרים בסלון בהיר בגוונים של לבן או אפור עדיף יהיה לבחור במערכת ישיבה מעור ולא מבד, שכן קל יותר לנקות אותה ולשמור על המרקם והצבע.
כמובן בסופו של דבר בכל מערכת ישיבה שתבחרו לכל אחת יש את היתרונות שלה, החל מהשתקפות העור וכלה בקשיחות ובעמידות. כל עוד אנו משקיעים במערכת ישיבה אנו יכולים להיות בטוחים שהיא תחזיק מעמד לעוד שנים רבות
מערכות ישיבה מעור, סלונים מעור מערכות ישיבה מעור